Kamagra oral jelly

Kamagra oral jelly to lek wspomagający potencję, w postaci saszetek z żelem o różnych smakach – bananowym, truskawkowym, waniliowym, miętowym, pomarańczowym, poziomkowym i czarnej porzeczki. Koncern farmaceutyczny Ajanta Pharma wyszedł naprzeciw oczekiwaniom osób przyjmujących tego rodzaju leki i oprócz Kamagry w tabletkach zaoferował preparat w żelu, co ułatwia jego spożycie. Ajanta Pharma zastosowała żel o owocowym smaku, co w przeciwieństwie do tradycyjnych tabletek pozwala zapomnieć o schorzeniu – tabletki zwykle kojarzone są z chorobą, a przykrych skojarzeń powinno się unikać, ponieważ mogą być one przyczyną stresu, co potęguje problemy z erekcją.

Kamagra oral jelly to lek zawierający syldenafil – jest to związek wchodzący w skład Viagry. i jej odpowiedników. Działanie syldenafilu powoduje zatrzymanie rozkładu tlenku azotu II, przez co tętnice doprowadzające krew do penisa pozostają przez dłuższy czas rozszerzone, a dzięki temu więcej krwi dopływa ciał jamistych i jest tam zatrzymywane, przez co narząd ten ulega erekcji. Wzwód po zażyciu preparatu Kamagra oral jelly nie następuje samoistnie, tak jak w przypadku każdego innego leku zawierającego syldenafil do wystąpienia efektu działania konieczne są bodźce seksualne. Działanie leku zaczyna się już po 15-25 minutach od jego podania, i utrzymuje się około 4 godzin.

Kamagra oral jelly zawiera jako substancję czynną syldenafil w postaci cytrynianu syldenafilu. Pozostałe substancje zawarte w nim wpływają na jego konsystencję i smak oraz wchłanianie i dystrybucję w organizmie.

Powinno się stosować tylko jedną dawkę Kamagry w żelu dziennie, nie wolno przekraczać zaleconej dawki, ponieważ zwiększa to jedynie działania uboczne preparatu. Żel Kamagra oral jelly stosuje się doustnie, około 15 -20 minut przed planowanym rozpoczęciem współżycia. Istnieje możliwość rozpuszczenia żelu w napojach, najlepiej letniej wodzie – nie powinno się stosować do rozpuszczania żelu Kamagra alkoholu, ponieważ zaburza on działanie leku.

Żel Kamagra oral jelly polepsza siłę i wydłuża czas trwania erekcji, przez co przyczynia się do poprawy życia seksualnego. Dzięki pewności wystąpienia wzwodu zwiększa ona także pewność siebie stosującego ją mężczyzny. Kamagra w żelu o owocowych smakach jest przyjemniejsza w użyciu, niż tradycyjne preparaty w tabletkach.

Najczęstszymi działaniami ubocznymi Kamagry w żelu, identycznie jak każdego leku zawierającego syldenafil są bóle głowy, zaczerwienienie twarzy i dolegliwości żołądkowe, (biegunka, wymioty i nudności). Ciężkie efekty niepożądane, takie jak reakcja uczuleniowa, bolesna erekcja trwająca dłużej niż 4 godziny, ból w okolicy zamostkowej, nieregularne bicie serca (arytmia), utrata wzroku czy skrócony oddech pojawiają się stosunkowo rzadko, jednak wymagają pomocy medycznej.

Mężczyźni, którzy nie chcą lub nie mogą przyjmować leków syntetycznych mogą stosować suplementy diety, jak Climax control, Vigrax czy Xtrasize. Preparaty te w bezpieczny sposób przywracają sprawność seksualną bez wystąpienia niekorzystnych skutków ubocznych. Wzbogacenie diety takimi ziołowymi pastylkami wzmacnia także odporność i działa ochronnie na prostatę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Leki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.