Forzest

Zaburzenia wzwodu dotykają mężczyzn w różnym wieku – zarówno młodych, wkraczających w życie seksualne, jak i tych bardziej doświadczonych. Forzest jest preparatem stosowanym w terapii zaburzeń erekcji u mężczyzn.

Forzest powoduje rozluźnienie mięśni i wzrost przepływu krwi do ciał jamistych penisa, co wyzwala wzwód, który trwa odpowiednio długo, aby umożliwić udany seks. W porównaniu z viagrą lek ten działa prawie połowę szybciej, a jego efekty utrzymują się około 9 godzin – o wiele dłużej niż niebieskiej tabletki.

Substancją czynną preparatu Forzest jest tadalafil – jest to substancja należąca do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, czyli enzymu, który rozkłada tlenek azotu II (NO). Forzest jest generykiem leku Cialis.

Forzest nie może być stosowany częściej niż raz dziennie, należy zachować co najmniej 24-godzinny przerwy między kolejnymi dawkami. Lek ten stosuje się na około 30 minut przed planowanym współżyciem. Tabletkę należy popić wodą. Lek można przyjmować z posiłkiem, ale może on powodować jego wolniejsze wchłanianie, a co za tym idzie opóźnienie jego działania.

Pacjenci, u których występują schorzenia takie jak choroby serca, zaburzenia rytmu serca, zawal serca w przeciągu ostatnich 90 dni, udar lub niewydolność krążenia w ciągu ostatnich 6 miesięcy, bóle z w klatce piersiowe, nadcisnienie lub niskie ciśnienie krwi, choroby wątroby, choroby nerek, anemia, białaczka, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia np. hemofilia, wrzody żołądka, choroby narządu wzroku, np. retinitis pigmentosa, czy deformacja prącia – np. w przebiegu choroby Peyroniego nie powinny przyjmować tego leku, a nawet jeśli specjalista zdecyduje się na jego podawanie, to inna dawka zostaje dopasowana. Preparatu Forzest nie można stosować u osób uczulonych na tadalafil i u chorych przyjmujących leki zawierające azotany i substancje wspomagające wydzielanie tlenku azotu II.

Lek Forzest zapewnia poprawę potencji, zwiększa wymiary członka i pozwala utrzymać długą erekcję. Poprzez to mężczyzna nie musi się obawiać klęski w sypialni. Przyjemność w czasie seksu poprawa samopoczucie i witalność.

Forzest może obniżać dopływ krwi do nerwu wzrokowego, powodując nagłą utratę wzroku. Takie działąnie obserwowano u niewielkiej liczby osób przyjmujących ten lek, z których większość cierpiała na choroby serca, cukrzycę, nadciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu, a także występujące wcześniej problemy ze wzrokiem oraz u palaczy i pacjentów po 50 roku życia.

Leczenie tadalafilem wyklucza pacjentów z ciężkimi schorzeniami układowymi, a także osoby pracujące jako kierowcy – ze względu na możliwe zaburzenia widzenia. Osoby, które należą do wyżej wymienionych grup mogą stosować suplementy diety, poprawiające potencję. Wielu badaczy rekomenduje środki oparte na naturalnych mieszankach ziołowych i witaminowych, takie jak Xtrasize czy Vigrax. Polecanym suplementem diety na problemy z potencją jest także Climax control, który wspomaga kontrolowanie orgazmu, dzięki czemu pozwala na silniejsze doznania podczas seksu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Leki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.