Kamagra soft tabs

Kamagra soft tabs to lek wspomagający męską potencję w nowej formie. Miękkie tabletki Kamagra przeznaczone są do żucia i występują w czterech owocowych smakach: truskawkowym, pomarańczowym, bananowym i ananasowym. Zastosowanie nowej formy leku sprawia, że jego zażywanie jest przyjemniejsze, natomiast efektywność działania nie jest niższa, niż w przypadku stosowania Kamagry w tabletkach.

Kamagra soft tabs to lek zawierający syldenafil – jest to związek wchodzący w skład Viagry. Działanie syldenafilu opiera się na hamowaniu rozkładu tlenku azotu II, przez co naczynia doprowadzające krew do penisa pozostają przez dłuższy czas rozkurczone, a dzięki temu więcej krwi dopływa do jego ciał jamistych, przez co narząd ten staje się większy i sztywniejszy, i ulega erekcji. Wzwód po podaniu Kamagry nie następuje samoczynnie, tak jak w przypadku każdego innego leku zawierającego syldenafil do wystąpienia efektu erekcji konieczna jest obecność podniecenia seksualnego. Działanie preparatu zaczyna się już po 15-25 minutach od jego przyjęcia, i utrzymuje się około 4 godzin.

Kamagra soft tabs zawiera jako substancję leczniczą syldenafil w postaci cytrynianu syldenafilu – jest to substancja należąca do gruby inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego.

Dawkowanie preparatu Kamagra soft tabs powinno być ustalone z lekarzem prowadzącym, co umożliwia optymalne dobranie dawki do potrzeb konkretnego pacjenta. lek ten może być stosowany jedyni raz na 24 godziny. Preparat można zażywać zarówno na czczo, jak i w trakcie posiłku, jednak przyspieszenie efektów występuje przy podaniu na czczo, co ma związek z jego szybszym wchłanianiem w opróżnionym żołądku. Jeżeli zażywa się preparat wraz z posiłkiem, to należy pamiętać, aby nie był od nadmiernie tłusty i obfity. W czasie stosowania Kamagry nie wolno spożywać alkoholu, ponieważ nie tylko nasila to działania niepożądane, ale także obniża zdolność mężczyzny do wytworzenia erekcji.

Zażywanie preparatu Kamagra przez mężczyzn z zaburzeniami wzwodu pomaga osiągnąć erekcje trwającą wystarczająco długo, aby umożliwić współżycie z satysfakcją. Preparat ten sprawia, że członek jest większy i sztywniejszy, a okolica płciowa bardziej ukrwiona, dzięki czemu odbieranie bodźców erotycznych nasila się i pozwala na odczuwanie większej przyjemności z seksu.

Najczęstszymi działaniami ubocznymi Kamagry są bóle głowy, zaczerwienienie twarzy i dolegliwości żołądkowe, takie jak biegunka, wymioty i nudności. Działania niepożądane ciężkie, takie jak reakcja uczuleniowa, bolesna erekcja trwająca dłużej niż 4 godziny, ból w klatce piersiowej w okolicy mostka, nieregularne bicie serca (arytmia), utrata wzroku czy skrócony oddech pojawiają się stosunkowo rzadko, jednak wymagają pomocy medycznej.

Osobom, które ze względu na swoje zdrowie lub pracę (np. kierowcy) nie mogą zażywać Viagry poleca się stosowanie preparatów ziołowych na potencję, takich jak Climax control, Vigrax czy Xtrasize. Pomagają one w bezpieczny sposób zaradzić zaburzeniom erekcji, bez obawy o wystąpienie niekorzystnych skutków ubocznych. Suplementy te wzbogacają dietę, co wpływa na utrzymanie poziomu hormonów w równowadze i poprawia jakość życia seksualnego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Leki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Kamagra soft tabs

 1. Tomek pisze:

  Witam,

  Chciałbym zamówić kamagre i cialis jeśli macie? Macie na stanie i czy działacie bo mój stary dostawca ma zlikwidowaną stronę

  Proszę o szybką odpowiedź

 2. Michał Jaworski pisze:

  Witam !

  Chciałem zapytać czy można u Państwa zamówić 500 sztuk kamagry i jaka byłaby cena za tabletkę przy tej ilości ?

  Pozdrawiam Michał !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.