Kamagra

Kamagra to lek wytwarzany przez indyjski koncern farmaceutyczny Ajanta Pharma, który pomagają znosić zaburzenia erekcji. Lek Kamagra sprzedawany jest w trzech formach stosowanych doustnie – tabletkach, saszetkach z żelem oraz tabletach do żucia. Preparat ten jest chętnie wybierany ze względu na niską cenę i wysoką skuteczność leczenia impotencji.

Działanie preparatu Kamagra jest identyczne co Viagry, ponieważ zawierają one tę sama substancję czynną. Kamagra jest więc odpowiednikiem generycznym Viagry sprzedawanym w niższej cenie. Poprzez hamowanie rozkładu tlenku azotu II, przez enzym fosfodiesterazę typu 5, lek pozwala na utrzymanie jego wysokiego stężenia, dzięki czemu naczynia pozostają rozkurczone i dostarczają dużą ilość krwi do członka, który zwiększa swoje rozmiary i uzyskując sztywność unosi się. Działanie to nie występuje samo z siebie, konieczna jest bowiem obecność czynników wywołujących podniecenie seksualne.

Aktywna substancją leku Kamagra jest cytrynian syldenafilu – jest to związek będący inhibitorem fosfodiesterazy typu 5.

Dawkowanie leku musi być ustalone z lekarzem lub farmaceutą z uwzględnieniem stanu zdrowia pacjenta, obecności innych schorzeń, zwłaszcza chorób serca, nerek i wątroby, a także przebytych wcześniej zawałów serca, czy udarów mózgu. Zwykle stosuje się dawkę 100 mg około 30 do 40 minut przed planowanym stosunkiem popijając szklanką wody. Nie wolno przyjmować więcej niż jedną tabletkę na 24 godziny. Lek można przyjmować wraz z posiłkiem, jednak może to spowalniać jego działanie. W czasie kuracji zabronione jest picie alkoholu.

Stosowanie tego leku pomaga uzyskać trwałą i silna erekcję, co umożliwia powrót do życia erotycznego. Preparat Kamagra zwiększa ukrwienie okolicy płciowej, dzięki czemu pozwala na jeszcze lepsze odczuwanie miłosnych doznań.

Jak każdy lek Kamagra może wywoływać skutki uboczne, dlatego jego stosowanie u osób z chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak choroba wieńcowa, niewydolność serca, miażdżyca, a także udary mózgu, choroby nerek i wątroby oraz wzroku, jest przeciwwskazane, ze względu na zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Do skutków ubocznych należą zaczerwienienie twarzy, uczucie zatkanego nosa, widzenie na niebiesko lub brak ostrości widzenia. Uporczywa erekcja trwająca ponad 4 godziny, problemy z oddychaniem, zaburzenia rytmu serca czy nagła utrata wzroku są ciężkimi efektami ubocznymi, które występują rzadko, ale stanowią konieczność skorzystania z pomocy medycznej.

Ze względu na to, że Kamagra nie jest polecana wszystkim pacjentom szukają oni alternatywnych kuracji zaburzeń potencji. Obecnie polecane są bezpieczne środki na bazie ziół, takie jak Vigrax, Xtrasize oraz Climax control, które podnoszą potencje w sposób podobny do Kamagry, a nie są szkodliwe dla organizmu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Leki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.