Zenegra

Zenegra jest efektywnym zamiennikiem Viagry firmy Pfizer, leku, który jest z dobrymi rezultatami używany do terapii zaburzeń erekcji. producentem Zenegry jest indyjski koncern farmaceutyczny Alkem. Lek ten nie różni się działaniem od markowej Viagry, pomimo że jest oferowany po niższej cenie.

Zenegra zawiera identyczną substancję czynna jak Vigara firmy Pfizer. Poprzez rozluźnienie mięśni gładkich naczyń dostarczających krew do prącia dochodzi do nagromadzenia krwi w jego zbiornikach, zwanych ciałami jamistymi. Im więcej krwi zostaje zgromadzone w penisie tym jest on większy i twardszy. Erekcja utrzymuje się do momentu, w którym naczynia krwionośne ulegają skurczowi, a krew zaczyna odpływać z prącia. Do efektu rozkurczu naczyń konieczna jest obecność tlenku azotu II, który jest następnie rozkładany przez enzym, co wywołuje ponowny skurcz tętnic. Zenegra hamuje właśnie ten enzym – fosfodiesterazę, przez co wydłuża czas napływu krwi do penisa i zapewnia trwalszy wzwód.

Substancją czynną Zenegry jest syldenafil w postaci cytrynianu syldenafilu. Jego stężenie w preparacie jest identyczne jak w przypadku oryginalnej Viagry.

Tabletki Zenegra podawane są doustnie, w dawce zaleconej przez lekarza – od 25 do 100 mg. Tabletka powinna zostać popita wodą – przyspiesza to jej działanie lecznicze. Preparat stosuje się godzinę przez planowanym współżyciem. Dozwolone jest zażywanie leku podczas posiłku, lecz może to opóźniać jego działanie, zwłaszcza jeśli obecne są w nim duże ilości pokarmów tłustych lub gdy jest to posiłek obfity. Tabletki nie wolno rozgryzać, ani łamać. Zenegrę wolno zażywać maksymalnie 1 raz na dobę.

Stosowanie Zenegry umożliwia pełny stosunek płciowy, ponieważ wydłuża czas trwania erekcji i zwiększa wymiary penisa. Preparat efektywnie zwalcza wstydliwe problemy z osiągnięciem wzwodu u mężczyzn. Wydłużony czas erekcji sprawia, że przyjemność czerpana z seksu trwa dłużej. Udane współżycie bez martwienia się, czy uda się podołać zadaniu – właśnie to można osiągnąć lecząc zaburzenia potencji Zenegrą.

Zenegra może powodować występowanie efektów ubocznych. Często spotykane niepożądane dolegliwości to bóle głowy, bóle brzucha, biegunka, wymioty, nudności, zaczerwienienie skóry twarzy i uczucie gorąca oraz zaburzenia widzenia – zamazany obraz lub brak rozpoznawania kolorów. Ciężkie działania niepożądane, takie jak uporczywa długotrwała erekcja (ponad 4 godziny), wysypki skórne, skrócony oddech, ból w klatce piersiowej, przyspieszenie bicia serca lub arytmia oraz drgawki występują rzadko, lecz mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pacjenta. Jeśli pojawią się wyżej opisane objawy konieczny jest kontakt z lekarzem, a lek należy natychmiast odstawić. Stosowanie Zenegry u osób z ciężkimi chorobami układowymi, takimi jak miażdżyca naczyń wieńcowych, niewydolność krążenia i serca, zaburzenia nerek i wątroby jest przeciwwskazane.

Viagra generyczna – Zenegra daje szanse na powrót do zadowalającego współżycia seksualnego. Niestety nadal jej użycie jest ograniczone przez efekty uboczne, jakie pojawiają się najczęściej u osób z chorobami układu sercowo-naczyniowego i u pacjentów z dysfunkcjami wątroby i nerek. Czy oznacza to, że są oni pozostawieni sami sobie w walce z zaburzeniami erekcji? Medycyna oferuje terapię alternatywna za pomocą suplementów diety. Mieszanki ziołowe skondensowane w pastylki zapewniają poprawę potencji bez ryzykowania zdrowia. Do suplementów diety rekomendowanych przez specjalistów zaliczają się Climax control, Vigrax i Xtrasize, ponieważ zawierają jedynie naturalne substancje.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Leki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.