Viapro

Viapro jest preparatem ziołowym należącym do suplementów diety, który pozwala odzyskać sprawność seksualną mężczyznom cierpiącym na zaburzenia wzwodu (erekcji). Preparat Viapro jest dostępny bez recepty, mimo to daje efekty podobne do Viagry czy innych środków w satysfakcjonujący sposób wpływających na polepszenie erekcji.

Aby zrozumieć sposób, w jaki Viapro działa na męski organizm trzeba uświadomić sobie, że wzwód jest procesem dość złożonym. Erekcja powstaje jako efekt działania różnych hormonów uwalnianych do krwi w wyniku pobudzenia bodźcami erotycznymi. Stymulacja seksualna powoduje uwolnienie tlenku azotu II, co aktywuje związek zwany cyklicznym GMP obecny w mięśniach gładkich naczyń krwionośnych. Podczas aktywacji cyklicznego GMP dochodzi do wypełnienia ciał jamistych krwią – tkanka gąbczasta zwiększa swoją objętość i uciska tętnice doprowadzające krew do organu, aż do ich zupełnego zamknięcia – dzięki temu krew jest zatrzymywana w prąciu i erekcja zostaje osiągnięta. Kolejnym etapem jest spadek stężenia cyklicznego GMP – krew zaczyna odpływać, a wzwód kończy się. Jak widać cykliczne GMP działa podobnie jak włącznik światła. Viapro blokuje spadek ilości cyklicznego GMP poprzez blokowanie enzymu, który je rozkłada – fosfodiesterazy typu V. Dzięki temu działaniu możliwe jest utrzymanie erekcji przez zadowalający czasu. Viapro nie działa samoczynnie – konieczna jest obecność bodźców erotycznych wywołujących podniecenie. Czas działania preparatu to około 24 godzin.

Preparat Viapro zawiera naturalne ekstrakty roślinne, z ziół takich jak Sarsparilla
(Smilaxofficinalis),Avenea Sativa, Zyzphys,Capsicum annum, Eleutherococcus senticocus, Urtica dioca, Sernoa rapens, Cucurbita pepo oraz aminokwas – L-Argininę w postaci chlorowodorku argininy konieczną do syntezy tlenku azotu II. Ekstrakty ziołowe obecne w pastylkach zawierają tiometizosyldenafil – substancję spokrewnioną z syldenafilem – składnikiem Viagry.

Suplement diety Viapro powinno się przyjmować na godzinę przed współżyciem, zalecana dawka wynosi od 1 do 2 pastylek. Efekty działania preparatu są widoczne po około 30 minutach od jego połknięcia. Pastylki powinno się popijać czystą niegazowaną wodą, co umożliwia ich szybsze rozpuszczenie i lepsze wchłanianie.

Mieszanka ziołowa Viapro wspomaga wystąpienie i utrzymanie erekcji, co sprawia, że mężczyzna jest w stanie współżyć oraz odczuwać orgazm. Dzięki suplementacji diety preparatem Viapro wzwody są częstsze i pełniejsze. Wyższe libido pozwala mężczyźnie i jego partnerce korzystać z uroków miłosnych igraszek.

Viapro uważany jest za bezpieczny suplement diety, mimo to obserwowano działania niepożądane w postaci gwałtownego obniżenia ciśnienia krwi, z tego względu osoby cierpiące na nadciśnienie i poddawane terapii lekami hipotensyjnymi powinny zachować ostrożność stosując preparat. Także osoby z wysokim poziomem cholesterolu oraz cierpiące na cukrzycę, nadciśnienie, choroby serca powinny przed zażyciem suplementu sprawdzić, czy nie przyjmują leków będących pochodnymi azotanów, np. takimi jak nitrogliceryna.

Oprócz preparatu Viapro na rynku chętnie wybierane są Xtrasize, Climax control czy Vigrax. Są to suplementy diety oparte wyłącznie na naturalnych składnikach, od wieków cenionych w wielu kulturach ze względu na zdolność podnoszenia sprawności seksualnej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Leki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.