Vialafil

Vialafil to preparat w postaci kapsułek wytwarzany przez koncern farmaceutyczny Newton Everett – lidera w produkcji suplementów diety. Preparat Vialafil jest używany w celu poprawienia sprawności seksualnej mężczyzn, jest polecany w terapii zaburzeń erekcji (impotencji). Vialafil jest dostępny bez recepty, natomiast jego działanie jest prawie tak silne jak słynnej niebieskiej tabletki wspomagającej wzwód – Viagry.

Vialafil jest sprzedawany bez recepty, zapewnia poprawę erekcji dzięki zawartości wyciągów ziołowych. Mechanizm działania tego preparatu jest podobny do Viagry – prącie otrzymuje zwiększone ilości krwi poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych tlenkiem azotu II przy hamowaniu aktywności enzymu katalizującego rozpad NO – fosfodiesterazy typu 5.

Preparat zawiera ekstrakty z Xanthoparmelia Scabrosa, Cnidium Monnier, yohimbiny, Muira Pauma, Macy, miłorzębu dwuklapowego, Catuaba Bark, Avena Sativa, Epimedium Sagittatum, żeń-szenia oraz cynk i aminokwas – L-argininę konieczną do syntezy NO w organizmie. Substancje czynne preparatu są blisko spokrewnione z syldenafilem – czynnym składnikiem Viagry i preparatów generycznych stosowanych w terapii zaburzeń erekcji.

Preparat Vialafil można stosować regularnie – po 2 kapsułki dziennie lub jedynie okazjonalnie, 1-2 kapsułki przed planowanym seksem. Regularne zażywanie Vialafilu przynosi lepsze, dłużej utrzymujące się działanie na libido. Kapsułki tego preparatu są przeznaczone do podania doustnego.

Zażywanie Vialafilu dostarcza ciału substancji koniecznych do wystąpienia efektywnego wzwodu. Preparat podnosi libido, osoby go stosujące chętnie podejmują współżycie. Vialafil poprawia erekcję – zwiększa wymiary penisa i jego twardość. Preparat ten sprawia, że mężczyzna cieszy się silniejszym i częstszym wzwodem. Wydłużony czas erekcji umożliwia czerpanie większej radości seksu. Vialafil sprawia, że mężczyzna nie musi się już obawiać, że nie uda mu się stanąć na wysokości zadania i zaspokoić partnerkę.

Efekty uboczne Vialafilu nie są znane, jednak warto zachować ostrożność, jeżeli przyjmuje się leki w związku z chorobami układowymi, takimi jak choroba wieńcowa, miażdżyca, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, arytmia, zaburzenia nerek i wątroby.

Vialafil podobnie jak inne preparaty ziołowe, którymi można wzbogacać dietę, np. Xtrasize, Climax control czy Vigrax stanowi alternatywę dla tabletek na potencję na receptę. Działanie takich suplementów nie wywołuje aż tylu efektów ubocznych, co preparaty oparte na syntetycznych związkach. Preparaty ziołowe są zdrowsze niż syntetyczne, a efekt końcowy – poprawa jakości życia erotycznego – jest podobny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Leki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.