Silagra

Silagra to lek stosowany w terapii męskiej impotencji, to jest niemożności współżycia seksualnego wywołanej całkowitym brakiem wzwodu lub wzwodem zbyt słabym lub niewystarczająco długotrwałym. Preparat Silagra umożliwia poprawę sprawności płciowej u osób z zaburzeniami erekcji. Silagra jest generycznym odpowiednikiem Viagry – niebieskiej tabletki, która zawojowała świat.

Silagra usprawnia funkcje seksualne mężczyzn poprzez większe rozkurczenie naczyń krwionośnych i wpływanie większej ilości krwi do prącia. Dzięki optymalnej objętości krwi w ciałach
jamistych wypełniających penis dochodzi to jego wzwodu. Erekcja utrzymuje się przez dłuższy czas dzięki obecności cząsteczek tlenku azotu, które umożliwiają rozluźnienie mięśni naczyń krwionośnych. Cząsteczki NO są rozkładane przez białko zwane fosfodiesterazą – wówczas erekcja ustępuje. Silagra hamuje białko enzymatyczne rozkładające NO, dlatego erekcja zostaje polepszona i dłużej trwa.

Substancją aktywną Silagry jest syldenafil w postaci cytrynianu syldenafilu. Silagra przeznaczona jest do podawania doustnego, zwykle stosowana jest tabletka zwierająca 100 mg substancji czynnej. Przed rozpoczęcie terapii korzystna jest konsultacja z lekarzem w celu ustalenia odpowiedniej dla danego pacjenta dawki leku. Popicie tabletki wodą pomaga w jej szybszym rozpuszczeniu i wchłonięciu. Lek powinien zostać przyjęty na około 60 minut przez stosunkiem płciowym. Silagrę można przyjmować wraz z posiłkiem, jednak może to opóźniać wystąpienie pożądanego działania. Posiłek nie powinien zawierać dużych ilości tłuszczu. Pomiędzy kolejnymi dawkami leku należy zachować przerwę co najmniej 24 godzin. Nie poleca się żucia czy rozgryzania tabletki.

Stosowanie Silagry wspomaga męską sprawność seksualną, poprzez polepszanie czasu i jakości wzwodu. Lek ten przynosi zadowolenie z życia seksualnego, ponieważ umożliwia osiągnięcie oczekiwanej sztywności i zwiększa rozmiar penisa. Dzięki zażywaniu preparatu erekcja trwa wystarczająco długo, aby można się było oddać zaspokajaniu siebie i partnerki. Jak każdy lek, także Silagra może wywoływać działania niepożądane. Do często spotykanych efektów ubocznych jej stosowania należą bóle głowy, bóle brzucha, biegunka, wymioty, nudności, zaczerwienienie twarzy wraz z odczuwaniem fal gorąca oraz zaburzenia widzenia. Objawy te zwykle ustępują podczas dalszej terapii. W rzadkich przypadkach notowano ciężkie efekty niepożądane, takie jak wysypki i zmiany skórne, zaburzenia oddychania, ból w klatce piersiowej, przyspieszenie bicia serca lub jego nieregularne bicie oraz drgawki. Wystąpienie ciężkich dolegliwości spowodowanych przez lek wymaga jego natychmiastowego odstawienia oraz pomocy lekarskiej. Silagra nie może być stosowana u pacjentów ze stwardnieniem ciał jamistych prącia (Choroba Peyroniego). Przyjmowanie preparatu przez osoby z chorobami serca, wątroby czy nerek jest przeciwwskazane. W czasie terapii Silagrą konieczne jest powstrzymanie się od spożycia alkoholu. Ze względu na możliwe zaburzenia wzroku osoby przyjmujące lek nie powinny prowadzić pojazdów mechanicznych.

Przyjmowanie Silagry pozwala osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty, niestety efekty uboczne w postaci zaburzeń widzenia sprawiają, że osoby codziennie prowadzące pojazdy muszą
znaleźć inne rozwiązanie. Problem można rozwiązać poprzez stosowanie preparatów ziołowych an
bazie naturalnych afrodyzjaków, od dawna stosowanych w medycynie Wschodu. Zbilansowany zestaw witamin i minerałów podnoszący libido i zdolność do erekcji w formie łatwych do połknięcia
tabletek można znaleźć jako suplementy Climax control, Vigrax czy Xtrasize, które cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Leki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.