Meltabs

Meltabs jest lekiem stosowanym w terapii impotencji, która dotyka wielu mężczyzn. Podawanie tego preparatu sprawia, że dotknięci ta przypadłością panowie zostają przywróceni do pełnego życia erotycznego. Meltabs jest generyczną Viagra, to znaczy zawiera taką samą substancję czynną i działa identycznie, jednak różni się wyglądem tabletek oraz nazwą handlową.

Działanie preparatu Meltabs polega na wzmożonym napływie krwi do prącia, co dzieje się przez rozszerzenie naczyń krwionośnych dostarczających krew do ciał jamistych penisa. Lek ten jest inhibitorem enzymu – fosfodiesterazy typu piątego, która ma rozkłada NO powodujący na rozkurcz naczyń. Im wyższy poziom NO, tym dłuższa i mocniejszy jest wzwód. Meltabs nie działa samoczynnie, efekt działania wymaga obecności ekscytacji seksualnej poprzez bodźce zewnętrzne.

Substancją czynną leku Meltabs jest cytrynian syldenafilu, który zawarty jest także w Viagrze.

Dawkowanie preparatu jest ustalane indywidualnie przez lekarza w trakcie wizyty, i musi uwzględniać całościowy stan zdrowia pacjenta, uwzględniając występowanie innych schorzeń, jak chorób serca, nerek i wątroby, przebytych w przeszłości zawałów serca i/lub udarów mózgu, a także alergii. Sugerowana dawką leku Meltabs jest 100 mg, podawane około 60 minut przed planowanym seksem, tabletkę można popijając wodą. Zakazane jest przyjmowanie więcej niż jednej tabletki na dobę. Lek można przyjmować wraz z posiłkiem, jednak może to spowalniać jego działanie. W czasie kuracji zabronione jest picie alkoholu.

Stosowanie tego leku pomaga mężczyznom osiągać trwałe i mocne wzwody, co przywraca im sprawność płciową. Meltabs zwiększa ukrwienie okolicy płciowej, dzięki czemu wzmaga odczuwanie przyjemności z seksu.

Preparat Meltabs może wywoływać efekty niepożądane, dlatego jego stosowanie u osób z chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak choroba wieńcowa, niewydolność serca, miażdżyca, a także udary mózgu, choroby nerek i wątroby oraz wzroku, jest przeciwwskazane, ze względu na wyższe ryzyko wystąpienia działań ubocznych. Do efektów niepożądanych zaliczają się zaczerwienienie twarzy, uczucie zatkanego nosa, zaburzone widzenie (kolor niebieski) lub brak ostrości widzenia. Uporczywa erekcja trwająca więcej niż 4 godziny, problemy z oddychaniem, arytmia serca czy nagła utrata wzroku są ciężkimi działaniami ubocznymi, które występują rzadko, ale stanowią konieczność odstawienia leku i skonsultowania się z lekarzem.

Ze względu na to, że Meltabs nie może być stosowany u każdego pacjenta, rekomenduje się alternatywnych kuracji zaburzeń potencji. Polecane się bezpieczne środki ziołowe, takie jak Climax control, Vigrax i Xtrasize, które zwiększają poziom libido w sposób podobny do leku Meltabs, ale nie wywołują działań niepożądanych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Leki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.