Generyczna viagra

Levitra generyczna to lek stosowany w terapii zaburzeń potencji u mężczyzn, zawierający identycznie jak oryginalna Levitra jako substancję czynną wardenafil. Generyczna Levitra jest tańsza od oryginalnej, natomiast jej działanie jest identyczne, co markowej. Lek ten wspomaga powstawanie erekcji u mężczyzn, których dotknęła impotencja. Przykładem generycznej Levitry jest Vivanza.

Vivanza działa tylko wtedy, gdy mężczyzna jest seksualnie pobudzony. Lek obniża aktywność enzymu rozkładającego NO (fosfodiesterazy typu 5), co powoduje ustąpienie erekcji. Vivanza pozwala na uzyskanie erekcji wystarczająco długiej, by pacjent osiągnął pełną satysfakcję ze stosunku płciowego.

Substancją czynną każdej generycznej Levitry, a więc także Vivanzy jest wardenafil, który jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5.

Lek Vivanza można zażywać razem z posiłkiem lub niezależnie od niego, jednak, gdy przyjmuje się go z jedzeniem, to lepiej jest unikać posiłków obfitych i tłustych, ponieważ mogą one opóźnić działanie leku. W czasie kuracji nie należy pić alkoholu. Tabletek leku nie wolno popijać sokiem grejpfrutowym, ponieważ wpływa to negatywnie na utrzymanie erekcji. Generycznej Levitry nie wolno przyjmować częściej niż raz na 24 godziny. W celu poprawienie zdolności do wzwodu zaleca się przyjęcie preparatu na 25 do 60 minut przed planowanym współżyciem.

Dzięki przyjmowaniu generycznej Levitry można osiągnąć silniejszą i dłuższą erekcję, co skutkuje polepszeniem jakości życia erotycznego. Mężczyźni z zaburzeniami potencji zażywający generyczną Levitrę cieszą się przywróceniem sprawności seksualnej i nowymi, głębszymi doznaniami w trakcie seksu.

Jak każdy lek, także Levitra generyczna może powodować działania niepożądane. Leku tego nie wolno stosować u osób u których występują choroby serca, arytmia, przebyty niedawno zawał lub ból w klatce piersiowej czy niewydolność serca. Osoby biorące leki na bazie związków azotu nie mogą być leczone generyczną Levitrą. Pacjenci po udarach mózgu także nie powinni być nim leczenie. Schorzenia wzroku, nerek, wątroby oraz deformacje prącia wskutek choroby Peyroniego stanowią dodatkowe ograniczenie zastosowania generycznej Levitry. Preparat może wywoływać bóle głowy, nudności, biegunkę, wymioty, zaczerwienienie twarzy, a także zaburzenia pracy serca, duszności czy bolesną długą erekcję trwającą dłużej niż 4 godziny oraz zaburzenia wzroku – w razie wystąpienia takich ciężkich objawów należy odstawić lek i skorzystać z pomocy medycznej.

Ze względu na ograniczenia terapii Levitrą generyczną na rynku pojawiły się suplementy diety, takie jak Climax control, Xtrasize czy Vigrax, które zawierają naturalne substancje uznawane za afrodyzjaki i są pomocne w leczeniu impotencji i zaburzeń wzwodu, a przy tym nie wywołują skutków ubocznych. Dzięki nim osoby, które nie mogą stosować Levitry generycznej mają szansę na poprawę swojej sprawności seksualnej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Leki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.