Climax control

Climax control jest suplementem diety wspomagającym męską potencję. Specjalnie opracowany skład preparatu przynosi skuteczną pomoc w walce z zaburzeniami erekcji. Z badań przeprowadzonych w ostatnich latach wynika, że problemem zaburzeń erekcji dotkniętych jest co najmniej 10% wszystkich mężczyzn. Zaburzenia wzwodu czy nawet całkowita impotencja nie są niczym nowym, mimo to nadal należą do wstydliwych przypadłości, które są bardzo często ukrywane. Współczesna medycyna oferuje różne możliwości terapii – zarówno stosowanie leków syntetycznych, jak i preparatów ziołowych przynosi pozytywne efekty, czyli przywrócenie funkcji seksualnych.

Działanie preparatu Climax Control opiera się na dostarczaniu do organizmu naturalnych substancji, które regulują wydzielanie serotoniny. Serotonina ma wiele funkcji w naszym ciele, lecz jej głównym zadaniem jest zmiana poziomu wrażliwości receptorów na bodźce. Poziom serotoniny ulega zmianom w ciągu dnia, co jest zjawiskiem normalnym. Warto zauważyć, że wahania nastroju często spowodowane są właśnie przez nagłe zmiany jej poziomu. Serotonina może wywoływać uczucie euforii, czego doświadcza się chociażby podczas orgazmu, ale i inne zjawiska, które mogą być niekorzystne. Bezsenność, zaburzenia popędu seksualnego, takie jak przedwczesna ejakulacja (wytrysk) także mogą być przez nią powodowane. Formuła preparatu Climax Control sprawia, ze poziom serotoniny jest ustabilizowany, co pozwala kontrolować orgazm i zapobiega przedwczesnemu wytryskowi. Ponadto suplement ten zwiększa ukrwienie całego organizmu, co powoduję, że osoby go stosujące mają więcej energii do życia.

W skład tego suplementu wchodzą naturalne ekstrakty z roślin, takich jak jagoda acai występująca w Brazylii, nasiona griffonii czy też witaminy – pirydoksyna oraz kwas foliowy, niezbędne jako katalizatory reakcji przemiany materii. Climax Control posiada optymalne ilości tych substancji, dlatego łagodnie obniża stężenie serotoniny w organizmie, przez co zapobiega przedwczesnym wytryskom

Preparat Climax Control nadaje się do codziennego stosowania, ponieważ nie zawiera substancji szkodliwych. Zaleca się przyjmowanie 1-2 tabletek suplementu na dzień, co pozwala dostarczyć odpowiednia ilość makro i mikroelementów oraz witamin. Suplement ten można przyjmować w trakcie posiłków, nie wpływa to istotnie na jego działanie.

Climax Control sprawia, że mężczyźni,którzy wcześniej odnosili klęskę w sypialni z powodu przedwczesnego wytrysku odzyskują pewność siebie i nie obawiają się już porażki w łóżku. Dzięki stosowaniu tego suplementu zwiększa się kontrolę nad ejakulacją, co poprawia jakość życia erotycznego. Preparat wspomaga także utrzymanie erekcji na właściwym poziomie, co pozwala na pełnię doznań podczas seksu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Impotencja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.