Caverta

Caverta firmy Ranbaxy jest kolejnym preparatem będącym generyczną Viagrą. Lek ten dostepny jest w postaci tabletek. Caverta zawiera identyczną substancje aktywną, co oryginalna Viagra i jest stosowany w terapii impotencji, która jak wskazują badania dotyka aż 4 na 5 mężczyzn po 40. roku życia.

Preparat Caverta wspomaga wystąpienie erekcji u mężczyzn, zwiększa objętość krwi w penisie, przez co zapewnia dłuższy i efektywniejszy wzwód. Tabletki Caverta dzięki zawartości cytrynianu syldenafilu podnoszą poziom tlenku azotu II poprzez inhibicję fosfodiesterazy 5 enzymu, który w normalnych warunkach wspomaga skurcz naczyń krwionośnych. Przez to działanie naczynia zaopatrujące prącie w krew są dłużej rozszerzone i więcej krwi ma szansę wpłynąć do ciał jamistych. Duże wypełnienie jam penisa krwią jest kluczem do udanej erekcji, która zapewnia satysfakcję z seksu.

Jak to już było wspomniane substancją aktywną gwarantującą działanie lecznicze Caverty jest syldenafil, w postaci cytrynianu syldenafilu.

Preparat Caverta należy przyjmować przestrzegając ściśle zaleceń lekarskich. tabletki Caverta są lekiem dostępnym na receptę, ze względu na możliwość wystąpienia poważnych działań niepożądanych. Lekarz dobiera dawkę leku indywidualnie dla każdego pacjenta uwzględniając jego wiek i zdrowie. Dawki Caverty, tak jak i każdej innej Viagry generycznej zawierają 25, 50, 75 lub 100 mg substancji aktywnej. Większe dawki są stosowane zwykle u osób młodych i zdrowych, wiek ponad 65 lat, a także towarzyszące schorzenia ogólnoustrojowe są wskazaniem do redukcji dawki leku. Cavertę można przyjmować maksymalnie raz na dobę. Lek stosuje się doustnie popijając wodą. Tabletki można przyjmować w trakcie posiłku, lecz nie powinien on być tłusty. Konsumpcja alkoholu w trakcie terapii Cavertą jest zakazana. Preparatu tego nie wolno podawać, jeżeli pacjent jednocześnie leczy się związkami zawierającymi azotany lub innymi farmaceutykami wspomagającymi uwalnianie tlenku azotu II. Lek powinno się przyjąć na 60 minut przed planowanym współżyciem.

Stosowanie Caverty powiększa wymiary prącia poprzez zwiększenie jego ukrwienia. Zwiększony napływ krwi zapewnia intensywna i długotrwałą erekcję będącą podstawą udanego seksu. Preparat działa po stymulacji seksualnej, takiej jak widok nagiej partnerki czy jej dotyk. Osoby leczone Cavertą odczuwają większą niż wcześniej przyjemność ze współżycia.

Niestety jak każdy lek, także i Caverta nie jest bez wad. Działania niepożądane pokrywają się z tymi wywoływanymi przez samą Viagrę i jej generyki. Często zgłaszanymi dolegliwościami są bóle głowy, zaczerwienienie twarzy i dolegliwości żołądkowo-jelitowe, czy uczucie zatkanego nosa i zaburzenia widzenia barw. Ciężkie działania niepożądane, które wymagają udzielenia pomocy medycznej oraz odstawienia leku to reakcja alergiczna (wysypka), bolesna erekcja trwająca dłużej niż 4 godziny, ból w klatce piersiowej w okolicy mostka, nieregularne bicie serca (arytmia), skrócenie oddechu, udar mózgu czy zawał.

Pacjentom, którzy obawiają się działań niepożądanych Caverty zalecane są bezpieczne suplementy ziołowe, które zwiększają popęd seksualny i jakość erekcji. Mieszanki te sprzedawane są w formie pastylek, wygodnych w użyciu, np. Vigrax, Xtrasize czy Climax control. Dzięki ich stosowaniu jakość życia seksualnego zostaje podniesiona, podobnie jak przy leczeniu Cavertą. Skuteczniejsza erekcja zapewnia większą przyjemność ze współżycia obojgu partnerom.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Leki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.