Lovegra

Lovegra to odpowiednik Viagry przeznaczony do stosowania u kobiet. Lek zawiera tę samą substancję czynną, co specyfiki stosowane u mężczyzn. Preparat jest rozwiązaniem problemu oziębłości seksualnej dotykającej kobiety w różnym wieku. Lek wspomaga osiąganie orgazmu i czerpanie przyjemności z kontaktów erotycznych.

Działanie Lovegry jest praktycznie takie samo jak Viagry – polega na blokowaniu rozkładu cząsteczek NO przez fosfodiesterazę typu V, co pozwala na lepsze ukrwienie narządów płciowych, dzięki czemu odczuwanie dotyku jest o wiele intensywniejsze. Lek wpływa także korzystnie na nawilżanie pochwy. Preparat zaczyna działać w czasie od 40 do 60 minut od jego przyjęcia. Działanie tabletki utrzymuje się średnio 4 do 6 godzin.

Substancją czynną Lovegry jest syldenafil – należy on do inhibitorów fosfodiesterazy typu V. W porównaniu z Viagrą stosowaną u mężczyzn Lovegra posiada zmieniony skład substancji pomocniczych, które zapewniają bezpieczniejsze stosowanie jej u kobiet.

Lovegra jest skutecznie stosowana w terapii zaburzeń układu rozrodczego u kobiet, głównie jako środek przeciwko oziębłości płciowej , ponieważ zwiększa on odczuwanie orgazmu. Ponadto przyjmowanie Lovegry zwiększa nawilżenie błony śluzowej pochwy – co jest korzystne dla pań cierpiących na zaburzenia hormonalne, także te związane z menopauzą. Preparat Lovegra podnosi poziom kobiecego libido sprawiając, że panie mają większą ochotę na seks.

Lovegra

Kobiety uczulone na cytrynian syldenafilu lub jakikolwiek ze składników preparatu nie powinny go przyjmować. Do często spotykanych działań niepożądanych Lovegry należą zaburzenia widzenia, zawroty głowy, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, takie jak bóle żołądka, nudności i wymioty, a także biegunka. Obserwowano także zaczerwienienie skóry twarzy wraz z towarzyszącym mu uczuciem gorąca. Powyższe objawy uboczne pojawiają się tylko na jakiś czas, po czym znikają – ma to związek z przyzwyczajaniem się organizmu do stosowanej terapii, nie należy się więc nimi zbyt mocno przejmować. Do ciężkich działań niepożądanych mogących wystąpić po przyjęciu preparatu należą problemy z oddychaniem, ból w klatce piersiowej, zwłaszcza uporczywy ból zamostkowy, nagłe zwiększenie uderzeń serca lub jego niemiarowe bicie – objawy te pojawiają się zwykle wkrótce po zażyciu leku. Według badań klinicznych jedynie 1% wszystkich pacjentów zgłasza tak poważne działania uboczne. Zażywanie preparatu Lovegra w czasie ciąży i laktacji jest kategorycznie zabronione, ponieważ grozi to uszkodzeniem płodu oraz powoduje poważne zagrożenie dla życia dziecka już narodzonego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Leki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.